• Legújabb V1.3 MMDVM_HS_Dual_Hat Duplex Hotspot tábla +2db Antenna Támogatás P25 DMR YSF NXDN A Raspberry pi
  • Legújabb V1.3 MMDVM_HS_Dual_Hat Duplex Hotspot tábla +2db Antenna Támogatás P25 DMR YSF NXDN A Raspberry pi
  • Legújabb V1.3 MMDVM_HS_Dual_Hat Duplex Hotspot tábla +2db Antenna Támogatás P25 DMR YSF NXDN A Raspberry pi
  • Legújabb V1.3 MMDVM_HS_Dual_Hat Duplex Hotspot tábla +2db Antenna Támogatás P25 DMR YSF NXDN A Raspberry pi
  • Legújabb V1.3 MMDVM_HS_Dual_Hat Duplex Hotspot tábla +2db Antenna Támogatás P25 DMR YSF NXDN A Raspberry pi
  • Legújabb V1.3 MMDVM_HS_Dual_Hat Duplex Hotspot tábla +2db Antenna Támogatás P25 DMR YSF NXDN A Raspberry pi

Legújabb V1.3 MMDVM_HS_Dual_Hat Duplex Hotspot tábla +2db Antenna Támogatás P25 DMR YSF NXDN A Raspberry pi

Készleten
SKU 4584
  • 9 379 Ft
  • 9 873 Ft

2019 V1.3 MMDVM_HS_Dual_Hat Duplex Hotspot +2db Antenna Támogatás P25 DMR YSF NXDN

A legjobb változat : 1.A legújabb verzió V1.3, a firmware a legfrissebb 2. eredeti cystal : Eredeti ECS-TXO-3225-147.4-ERP a USA-ban

Kétoldalas változata MMDVM_HS_Hat

Ez a PCB használja .Két ADF7021 a fedélzeten, illetve lehetővé teszi, hogy a duplex működés két alkalommal nyílások DMR.

1.3 felülvizsgálat

Egy accidentially törölt 3v3 drót került vissza a PCB elrendezés.BOM, Egerész kosarat, stencil marad ugyanaz, mint a rev1.2.

Jellemzők:

- Nagy teljesítményű 32 bites ARM processzor

- Asokat

- Támogatja a DMR, P-25,D-Star Rendszer Fúziós

- Fedélzeti Led állapotát mutatja (Tx,Rx,AV Mód)

- Akár RF teljesítmény 10mW

- SMA antenna csatlakozó,Antenna tartalmazza

- Tartók tisztán az összes jelenlegi Raspberry Pi beleértve a Pi Nulla

- A firmware előre betöltött, könnyen bővíthető keresztül szoftver.

- Nyílt forráskódú 3D nyomtatható esetben elérhető

- UHF 430-450 MHz-433 mhz-es, valamint 900MHz

VHF 144 220 Opera FREQ

A felső rész, TX,az alsó az RX antenna.

UHF+VHF

SMA antenna

Modem válasszuk:STM32_HS_GPIO

Beállított frekvencia ÁTVITEL,RX frekvencia

TX,RX frekvencia jobb, ha 10M vagy több egymástól.

SLOT1,KIVÁLASZTOTT2 támogatást.

A Csomag Lista:

- MMDVM duplex HotSPOT Modul x1

- Antenna x 2

- SMA aljzat x 2db

  • Márka Név: LISCN
  • Tanúsítási: Egyik SEM
  • Modell Száma: duplex mmdvm + OLED
  • Elem Típusa: 10
  • Származás: KN - (Eredetű)



Vélemények

Fake0071
2020-12-17
5/5
All OK
Shafikov Daniil
2020-10-18
5/5
Very fast delivery!
Lufacha97
2020-10-01
5/5
Fast shipping, fast service, tnx
K Clark87
2020-10-26
5/5
Everything arrived perfect and in 7 days. Very high quality products in MMDVM for amateur radio. super recommended seller!!

Kapcsolódó termékek

Csoda doboz 1 Év Támogatás Aktiválás ( Távoli aktiválási nem, nem közlekedési )

Csoda doboz 1 Év Támogatás Aktiválás ( Távoli aktiválási nem, nem közlekedési ) Hogyan kell Aktiválni: Aktiválásához szükséged van, hogy adja meg nekünk a sorozatszám a hardverkulcsot.Lehet olvasni a dongle sorozatszám használatával Csoda Kulcs SN Olvasó.Amint az aktiváló

  • 14 037 Ft

5X Antenna Csatlakozó, Adapter GP328D 338D XIR P8668 P8600 P6600 P6620 Second Hand

5X Antenna Csatlakozó Motorola GP328D GP338D Kompatibilis Motorola rádió: GP328D 338D XIR P8668 P8600 P6600 P6620 Tulajdonságok: Antenna Csatlakozó Csomag : Antenna Csatlakozó: 5db Használt Megjegyzés: 1. Csak az a hajó, hogy az Alipay címét.Mi lesz nem vállal

  • 6 847 Ft

Kétirányú Rádió Bluetooth ADÓVEVŐ-a Anytone A-D878UV Plusz A D578 Pro GPS APRS DMR Anolog Walkie Talkie

Kétirányú Rádió Bluetooth ADÓVEVŐ-a Anytone A-D878UV Plusz A D578 Pro GPS APRS DMR Anolog Walkie Talkie A D878UV Plusz A D578 Pro

  • 5 768 Ft
  • 6 784 Ft

RS-40 ADK/Watt Méter NISSEI 125-525MHz UHF/VHF-M Típusú Csatlakozó TYT Kenwood Baofeng LED Képernyő Rádió Hatalom Számláló

Ez az SWR mérő, nagy pontosságú, valamint a stabil teljesítmény mérésére a frekvencia kimeneti teljesítmény.Ez olvasható ki közvetlenül, anélkül, hogy bármilyen kalibrálás. Jellemzők: ADK & POWER meter olvasható ki közvetlenül, anélkül, hogy bármilyen kalibrálás. Maximális

  • 13 740 Ft
  • 16 166 Ft

10Gb 10KM SFP LR az SFP-10G-LR,10G SFP+ Optikai Adó-vevő Modul a 10GBASE-LR SMF 1310nm a Ubiquiti Mikrotik

10Gb 10KM SFP LR az SFP-10G-LR,10G SFP+ Optikai Adó-vevő Modul a 10GBASE-LR SMF 1310nm a Ubiquiti Mikrotik Megjegyzés: https: Ez a lista a CiscoSwitch, ha kell, hogy más kompatibilitási kérjük, hagyja el a Kapcsolót, Márka, típus, amikor a megrendelés! Ha kell, hosszabb Távolságot,kérjük,

  • 10 861 Ft
  • 12 067 Ft

Optikai Fusion Splicer IFS-10 IFS-15 Szál jogosultja FH-10 Gumi pad, Egy Pár

Gumi pad, a Többfunkciós Készülék FH-10-INNO Optikai Fusion Splicer IFS-10/15 megjegyzés: Gumi pad, legfeljebb borító 15.8*4.9*1.2 MM buttom bázis 20*2.9*1.2 mm-es. 1. az ár egy meghatározott (két darab).

  • 3 126 Ft

4db/sok Lora1276F30 - 500mW 915MHz / 868MHz LoRa Modul | Magas érzékenység (-139dBm) sx1276 RF adó-vevő

Mi egy eredeti gyártó, több mint 10 éves tapasztalattal a kutatása, fejlesztése, előállítása, illetve eladási SOK(internet of things) termékek, mint a RF modulok, walkie talkie modulok, integrált digitális érzékelő modul.Eközben ODM pedig OEM projektek üdvözölte. 4db/sok Lora1276F30 - 6~8Km 915MHz

  • 13 412 Ft
  • 17 194 Ft

E32-433T20S1 Hosszú távú SX1278 433 mhz 100 mw IPX Bélyegző Lyuk Antenna Sok uhf Vezeték nélküli Adó-vevő Modul SMD Adó Vevő

E32-433T20S1 Hosszú távú SX1278 433 mhz 100 mw IPX Bélyegző Lyuk Antenna Sok uhf Vezeték nélküli Adó-vevő Modul SMD Adó Vevő RF Paraméter Érték Megjegyzés működési frekvencia 410~441 MHz Alapértelmezett: 433 mhz-Átviteli energia 10~20 km Alapértelmezett: 20dBm(Körülbelül

  • 1 801 Ft
  • 2 001 Ft

Optikai Tisztító Toll SC/FC/ST Egy Kattintással Tisztító eszköz 2,5 mm-es Univerzális Csatlakozó

teljesítmény hordozható egy szál végén arc tisztító.Cleanable helyezze az optikai csatlakozó foglalat végén arcát a (női) az adaptert, akkor is használhatja az optikai csatlakozó foglalat végén arc (férfi) megfelelő tartozékok tisztítószert közvetlenül a csatlakozó dugót; A művelet nagyon

  • 2 992 Ft
  • 3 439 Ft

50Sets 146-174MHZ VHF Alváz Címkék EP450

50set Minden VHF Alváz Címkék EP450 én Compatiable a Motorola modellek: EP450 egy csomag tartalmazza : Alváz VHF Címkék 50sets Megjegyzés: 1. Csak az a hajó, hogy az Alipay címét.Mi lesz nem vállal felelősséget a helytelen szállítási cím által okozott vevő

  • 7 816 Ft

200Pcs/Sok,SC SC SM MM OM3 Optikai Karimás Csatlakozó,SC UPC APC Duplex Optikai Távközlési Szinten Adapter Csatlakozó

200Pcs/Sok,SC SC SM MM OM3 Optikai Karimás Csatlakozó,SC UPC APC Duplex Optikai Távközlési Szinten Adapter Csatlakozó Emlékeztetni:Rost Típusú lehet SM(Zöld vagy Kék),MM(Szürke),OM3(Aqua) Foglalat lehet UPC(Kék) vagy APC(Zöld) Ha a rendelését,kérjük, a megjegyzés a követelmények

  • 24 704 Ft
  • 27 449 Ft

50X Tapintat Kapcsoló AV A MOROTORLA MAG EGY A8-as Univerzális Típus

50X Tapintat Kapcsoló AV A MOROTORLA MAG EGY A8-as Univerzális Típus Leírás: Tapintat kapcsoló (PTT gomb), univerzális típus Kompatibilis Motorola rádió: MAG EGY A8 Csomag: Tapintat kapcsoló : 50pcs Megjegyzés: 1. Csak az a hajó, hogy az Alipay címét.Mi

  • 5 158 Ft